Sea Of Stars Hologrami i Shenjtë Nr. 8 5ml

CHF 7.90 Me TVSH

-
+
Category:

Beschreibung

Sea Of Stars Hologrami i Shenjtë Nr. 8 5ml

Siguron javë mbajtjeje dhe shkëlqim në thonjtë - pa u çarë ose gërvishtur. Viskoziteti ideal lejon një aplikim të hollë dhe të lehtë. Fleksibiliteti pas forcimit parandalon lëkundjen dhe krijon një përshtatje natyrale të rehatshme.

Ngjyra në pajisjen LED shërohet në vetëm 30 sekonda.

Eigenschaften:

  • Deri në 4 javë jetëgjatësi dhe shkëlqim perfekt
  • Kursim i shkëlqyeshëm i kohës falë shërimit prej 30 sekondash në pajisjen LED / dyshe, 60 sekonda në pajisjen UVA
  • Shumë fleksibël pas forcimit, prandaj nuk ka copëtim dhe është i rehatshëm për tu veshur
  • Viskozitet ideal për një aplikim të hollë

komente

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që rishikon "Sea Of Stars Hologram Holy Nr.8 5ml"

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.