Angebot!

Set i manikyrit LGBTQ Pride

CHF 29.90 CHF 23.90 Me TVSH

-
+
Numri i artikullit: Rreshti_5_Gang_1_Platz_165 Category:

Beschreibung

Koleksioni ynë Pride 2022 është këtu!

Ky manikyr vepron si një maskë hidratuese në thonjtë e duarve. Mund të përdoret çdo ditë. Përbërja është pa tretës dhe miqësore me mjedisin. Llak është perfekt për njerëzit me thonj të thatë, të brishtë dhe të ndjeshëm. Ai gjithashtu nënkupton 18 Big Free Formula, që do të thotë se është bërë pa toksina dhe për këtë arsye është shumë i përshtatshëm për fëmijët. Është absolutisht pa erë.

Falë formulës peel-off, ngjyrat mund të hiqen në çdo kohë dhe të ndryshohen sipas dëshirës. Pastroni dhe thani thonjtë. Më pas aplikoni 2 shtresa të holla të manikyrit. Koha e tharjes varet nga temperatura e trupit. Sa më e ngrohtë të jetë, aq më shpejt thahet boja. Në çdo rast, koha e tharjes është shumë e shkurtër. Më pas aplikoni një shtresë të sipërme. Lëreni secilën shtresë të thahet plotësisht.

Vetitë: pa formaldehid, pa toluen, pa ketone, pa DBP, pa ftalate, pa poliuretani, pa tretës petrokimikë, pa agjentë formues filmash poliuretani, pa derivate të ngjashëm me formaldehidin, pa parabene, pa Kamper, pa merkur, pa plumb, pa FD&C, pa katranin e qymyrit, pa gluten, pa grurë dhe produkte të ngjashme me grurin, pa hidrokarbure aromatike.

komente

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton “Set llak i thonjve LGBTQ Pride”

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.