Pigment ylber holografik - Gold LS-200S

CHF 6.90 Me TVSH

-
+
Category:

Beschreibung

Pigment ylber holografik - Gold LS-200S

Këto pigmente janë vërtet magjike dhe kaq të lehta për t'u aplikuar! Pigmentet tona të nivelit të lartë janë të shpejtë dhe të lehtë për çdo efekt WOW, të përshtatshëm për fillestarët dhe profesionistët.

Si funksionon e gjitha?

Kur modelimi i thonjve të përfundojë dhe të jetë marrë në formë, aplikoni një ngjyrë xhel ose guaskë të zgjedhur dhe kuroni. Pigmenti vjen në vetvete kur vendoset një ngjyrë e zezë.

  1. Fërkojeni pigmentin direkt mbi bojën e trajtuar. Nëse ka një shtresë djerse: hiqeni të thatë paraprakisht = mos përdorni asnjë pastrues. .
  2. Kur ngjyra e dëshiruar të jetë tharë dhe pigmenti është aplikuar, mbylleni me një izolues që nuk rrjedh gjak. Për këtë ne ju rekomandojmë Top Coat Mr. Sealer ose thjesht një izolues pa shtresë djerse. Ekziston gjithashtu mundësia e thjeshtimit të një mbyllësi të thatë me një shtresë djerse me një qelizë.

komente

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton pigmentin ylber holografik – Gold LS-200S

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.