Angebot!

Skedar kallus me dy anë, dru

CHF 9.90 CHF 6.90 Me TVSH

-
+

Beschreibung

Skedar kallus me dy anë, dru

Ky skedar kallus cilësor është super i lirë dhe i përshtatshëm për individë privatë si dhe për studio.

Rrapi i këmbës është prej druri të fortë. Është veçanërisht e vështirë dhe e qëndrueshme. Njëra anë është e pajisur me letër zmerile të imët # 180, tjetra me letër zmerile të trashë # 100. Në këtë mënyrë kallot mund të hiqen shpejt dhe lehtë dhe lëkura të lëmohet.

Skedari qëndron shumë rehat në dorë. Doreza është e qëndrueshme dhe e gjerë. Është e rrumbullakosur bukur përpara dhe jo me majë. Nëse rrëshqitni gjatë paraqitjes, asgjë nuk mund të ndodhë.

Mos e zhytni skedarin në ujë ose në tretësirë ​​alkoolike, thjesht zhyteni pak dhe shpëlajeni.

Përmasat: 265 x 62 x 10 mm

komente

Nuk ka komente ende.

Shfaq vlerësimet në të gjitha gjuhët (1)

Bëhu i pari që komenton "Skedar kallus me dy anë, dru"

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.