TJETR
PRODUKT

500 qeliza

Pastrues 1 L - 5 L

(70 Shqyrtime të klientit)

CHF 14.90 - CHF 59.60 Me TVSH

Rivendos përzgjedhjen
-
+
Numri i artikullit: 2455 Temat: ,

Beschreibung

Pastrues 1 litër - 5 litra

Zgjidhni sa shishe dëshironi të porosisni. Nëse porositni 5 litra, do të merrni 1 shishe falas në setin e kursimeve. Ju paguani 59.60 në vend të 74.90!

Të gjithanshëm në sallonin tuaj të thonjve. Heq shtresën e djersës (shtresën e shpërndarjes) pasi xheli UV të jetë forcuar. Pastruesi është një ndihmë e domosdoshme në modelimin e thonjve dhe mënyra e tij e veprimit është krahasuar në mënyrë optimale me xhelët. Mbarimi i artit tuaj të thonjve merr një shkëlqim kaq të bukur. Pastruesi ka veti pak dezinfektuese dhe degreze. Jastëkët qelizorë të njomur me pastrues mund të ndihmojnë në heqjen e pluhurit të grumbullimit ose artit të thonjve me vija gjatë modelimit të thonjve pa dëmtuar sipërfaqen e thonjve artificialë (atëherë lejo që gozhda të thahet në ajër derisa lëngu i mbetur të avullojë).

Eigenschaften:

 • heq shtresën e djersës
 • pak dezinfektues
 • pak degreze
 • për fshirjen e pluhurit dhe thonjve me njolla

Zusätzliche Informacione

Madhësi 1 cm
variant

1 x 1L, 5 x 1L

70 komente për Pastrues 1 L - 5 L

 1. Madeleine (Pronari i verifikuar) -

 2. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 3. Julia Schnider (Pronari i verifikuar) -

 4. Natascha Pokrivac (Pronari i verifikuar) -

 5. Denise (Pronari i verifikuar) -

 6. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 7. Manuela (Pronari i verifikuar) -

  kam nevoje

 8. Zirije N. (Pronari i verifikuar) -

 9. Magnolia Florentina Dürger (Pronari i verifikuar) -

 10. Simone Müller (Pronari i verifikuar) -

 11. Veronika S. (Pronari i verifikuar) -

 12. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 13. Caroline (Pronari i verifikuar) -

 14. Anonim (Pronari i verifikuar) -

  Pa bojë

 15. Daniela H. (Pronari i verifikuar) -

 16. Bllata Rreze (Pronari i verifikuar) -

 17. Nicole Schlatter (Pronari i verifikuar) -

 18. Tamara Opitz (Pronari i verifikuar) -

 19. Meret (Pronari i verifikuar) -

 20. Rosita (Pronari i verifikuar) -

 21. Gentiana (Pronari i verifikuar) -

 22. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 23. Silvie Krejcirikova (Pronari i verifikuar) -

 24. Gabriela W. (Pronari i verifikuar) -

 25. Lisa C. (Pronari i verifikuar) -

 26. Mariam (Pronari i verifikuar) -

 27. Zita Bleiker (Pronari i verifikuar) -

 28. Gabriella Shermadhi (Pronari i verifikuar) -

 29. Caroline Grueter (Pronari i verifikuar) -

 30. Amela P. (Pronari i verifikuar) -

 31. Martina (Pronari i verifikuar) -

 32. Gjuljeta Morina (Pronari i verifikuar) -

 33. Sonja F. (Pronari i verifikuar) -

  Dorëzim super i shpejtë

 34. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 35. Nadia Prete (Pronari i verifikuar) -

 36. Monika Bletsch (Pronari i verifikuar) -

 37. Desiree V. (Pronari i verifikuar) -

 38. Corinne Bürgy (Pronari i verifikuar) -

 39. Susan Reich (Pronari i verifikuar) -

 40. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 41. Fiona (Pronari i verifikuar) -

 42. Laura Amato (Pronari i verifikuar) -

 43. Patricia Dyshimi (Pronari i verifikuar) -

 44. Priska (Pronari i verifikuar) -

 45. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 46. Julia (Pronari i verifikuar) -

 47. Emine Rechku (Pronari i verifikuar) -

 48. Margrit S. (Pronari i verifikuar) -

 49. Daniela R. (Pronari i verifikuar) -

 50. Nicole Ruesch (Pronari i verifikuar) -

 51. Yvonne Mächler (Pronari i verifikuar) -

 52. Petra G. (Pronari i verifikuar) -

 53. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 54. Jacqueline (Pronari i verifikuar) -

 55. Anita Fischer (Pronari i verifikuar) -

 56. Liana Merz (Pronari i verifikuar) -

 57. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 58. Barbora (Pronari i verifikuar) -

 59. Sandra dëshmitare (Pronari i verifikuar) -

 60. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 61. Melina Frey (Pronari i verifikuar) -

 62. Rosita (Pronari i verifikuar) -

  🙂

 63. Barbara C. (Pronari i verifikuar) -

 64. Alessandro Mosca (Pronari i verifikuar) -

 65. Beatrix Schwyter (Pronari i verifikuar) -

 66. Gabriella Lüber (Pronari i verifikuar) -

 67. Nina (Pronari i verifikuar) -

 68. Debora Domenighini (Pronari i verifikuar) -

 69. Anonim (Pronari i verifikuar) -

 70. Anife (Pronari i verifikuar) -

Shto vlerësimin tënd

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.