Angebot!

Set me 2 gurë shtuf të vërtetë me kordon

CHF 7.60 CHF 5.90 Me TVSH

-
+

Beschreibung

Set me 2 gurë shtuf të vërtetë me kordon 

Bllok i vërtetë shtuf për kujdesin e duarve dhe këmbëve me një kordon. Papastërtitë e forta dhe kallot mund të hiqen butësisht. Mund të varet në kordonin e integruar.

Përmasat: 90 x 45 x 20 mm

Përmbajtja: 2 copë.

komente

Nuk ka komente ende.

Shfaq vlerësimet në të gjitha gjuhët (1)

Bëhu i pari që komenton "Set me 2 gurë shtuf të vërtetë me kordon"

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.