Grumbullimi i xhelit

Xheli UV është bërë një pjesë e domosdoshme e studios! Sidoqoftë, falë aplikimit të tij të thjeshtë, mund të përdoret gjithashtu nga fillestarët në shtëpi dhe mundëson një model të bukur dhe profesional të thonjve. Suitedshtë i përshtatshëm në mënyrë ideale si për thonjtë e duarve dhe për këmbët dhe është i qëndrueshëm. Struktura e xhelit është veçanërisht e popullarizuar tek gratë me thonj të stresuar, të çarë dhe të brishtë. Pas aplikimit të një xhel, gozhda duket mirë e kujdesur përsëri dhe mund të rigjenerohet dhe të rritet përsëri shëndetshëm nën shtresën e xhelit sikur të jetë nën një shtresë mbrojtëse.

Përveç strukturës së xhelit, në dyqanin tonë do të gjeni edhe sistemin e pluhurit zhytës dhe xhelit polikrilik!

Për ata që duan të zgjerojnë njohuritë e tyre ose të hapin një studio, ne gjithashtu ofrojmë kurse. Të gjitha informacionet dhe detajet mund t'i gjeni në faqen tonë kryesore!

A keni ndonjë pyetje? Pastaj na telefononi në 062 771 00 21!

 

Fabrika e thonjve - Dyqani juaj i Xhelit të Thonjve | Komplet thonjsh - porositni xhel për ndërtimin dhe xhelin e thonjve me ngjyra

A po kërkoni një set gozhdë të mirë me xhel për gelaufbau? Atëherë ju jeni në vendin e duhur në NAILS-FACTORY! Ne ju ofrojmë gjithçka që ju nevojitet për një dizajn të suksesshëm të thonjve. Me manikyrin dhe xhelin tuaj mund të krijoni thonj të brishtë ose shumë të shkurtër dhe t'u jepni atyre një ngjyrë të shkëlqyeshme dhe një formë të shëndetshme. Çdo xhel gozhdë që mund të porosisni në dyqanin NAILS-FACTORY është zhvilluar posaçërisht për krijimin e modeleve të ndryshme. Thjesht hidhni një vështrim përreth dhe zgjidhni manikyrin dhe xhelin tuaj në internet. Kjo ju kursen që të shkoni në shitësin me pakicë të specializuar dhe gjithashtu mund të blini në çdo kohë të ditës ose natës. Ne ju ofrojmë kohë të shpejta të dorëzimit dhe cilësi të shkëlqyeshme. Klientët privatë, si dhe operatorët e studiove të thonjve dhe dizajnerët profesionistë të thonjve mund të porosisin manikyrin e thonjve, xhel në një komplet thonjsh me xhel nga ne.