TJETR
PRODUKT

Pluhur glitter #21

Pluhur glitter #20

CHF 4.90 Me TVSH

-
+
Category:

Beschreibung

Glitter dhe mikë për thonjtë sipas shijes tuaj. Shkëlqimi dhe shkëlqimi i modelimit tuaj të thonjve është i garantuar me këtë ngjyrë!

komente

Nuk ka komente ende.

Bëhu i pari që komenton Glitter Powder #20

Adresa juaj e-mail nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me * theksuar.