thonjsh zvicerane

Na ndiqni në Instagram
/

Dorëzimi i shpejtë
nga e Hëna-Premte

Më e lira në Zvicër
Preise

Absolutisht i sigurt
pagesë

30 ditë e drejtë e kthimit

transport falas nga
100 CHF.-

über UNS

NAILS FACTORY është një nga furnizuesit kryesorë të salloneve zvicerane të thonjve. Por produktet tona me cilësi të lartë janë gjithashtu zgjedhja perfekte për përdorim privat. Një përzgjedhje e madhe e manikyrave, produkteve të artit të thonjve, llambave UV dhe LED dhe shumë pajisje të tjera për modelimin e suksesshëm të thonjve ju presin në Dyqanin tonë Online të Thonjve.

LOKACIONET

Fabrika e thonjve
Mënyra Ruajtëse 6
5707 gjene liqeni
Zvicra

Tel: +41 62 771 00 21
prizë@ nails-factory.ch

 

Tek ne jo vetëm që mund të blini produkte të reja në fushën e xhelit bazë, xhelit me ngjyra, llambave të thonjve dhe pajisjeve për forcimin e thonjve me çmime të ulëta, por gjithashtu mund të zgjidhni nga një përzgjedhje e madhe e produkteve në modë të artit të thonjve dhe kutive kozmetike.

Mënyra më e mirë për të kombinuar xhel të lirë me ngjyra UV ose manikyrë UV nga Nails & Beauty Factory me aksesorë fantastikë për artin e thonjve. Një shumëllojshmëri e madhe e produkteve të ndryshme dhe në modë të artit të thonjve ju pret. Përveç kësaj, gama jonë e gjerë përfshin gjithashtu artikuj shtesë për kujdesin e thonjve, dezinfektimin ose furçat me xhel për aplikimin e llaqeve dhe xhelit të ndryshëm.

Çmimet më të mira ofrohen vetëm tek ne. Si punon kjo? Për të qenë në gjendje t'ju ofrojmë produktet tona sa më lirë, ne punojmë në bashkëpunim të drejtpërdrejtë me prodhuesit tanë. Ky koordinim i ngushtë na mundëson të ofrojmë produkte në modë dhe të njohura jo vetëm më shpejt, por edhe me cilësi më të mirë dhe me çmime më të ulëta se sa nëse do t'i blinim ato përmes një ndërmjetësi. E veçanta janë, nga njëra anë, çmimet më të larta dhe, nga ana tjetër, cilësia e zgjedhur e produkteve tona. Të gjithë xhelët, llaqet dhe lëngjet tona prodhohen në Bashkimin Evropian në përputhje me Urdhëresën Gjermane të Kozmetikës. Kjo është mënyra e vetme që ne mund t'ju garantojmë cilësi dhe besueshmëri të vazhdueshme me këto produkte. Me kaq cilësi dhe çmime të shkëlqyera, pritjet e produkteve të përzgjedhura kur blini online në www.nails-factory.ch një eksperiencë e veçantë. Lëreni veten të frymëzoheni nga shumëllojshmëria e xhelëve tanë me ngjyra UV, llaqeve të thonjve UV dhe LED ose artikujve për artin e thonjve. Vetëm përmes një përzgjedhjeje të gjerë ngjyrash dhe aksesorësh për artin e thonjve, ne mund të mbështesim në mënyrë ideale krijimtarinë tuaj të pakufishme dhe kështu të kontribuojmë në dizajnin e përsosur të thonjve për ju ose klientët tuaj. Blerja me cilësi të lartë dhe të përballueshme për produktet e dizajnit të thonjve nuk ka qenë kurrë kaq e zgjuar.

Sapo porositur, dorëzuar nesër (më shumë informacion mund të gjeni në Shipping)! Për t'ju garantuar vazhdimisht transport të sigurt dhe të shpejtë, ne punojmë ekskluzivisht me DHL dhe Swiss Post. Falë mbulimit optimal të zonës, ne mund të garantojmë një dërgesë veçanërisht të shpejtë dhe me cilësi të lartë. Nëse vlera e karrocës suaj të blerjeve është më shumë se 100 CHF, transporti është edhe pa pagesë për ju. Kështu që ne përpiqemi të garantojmë çmimet më të mira të mundshme për ju në çdo moment dhe kjo me cilësi të vazhdueshme të lartë - sepse i kushtojmë rëndësi cilësisë jo vetëm në produkte, por edhe në shërbim. Përveç kësaj, mbrojtja e të dhënave është gjithashtu shumë e rëndësishme për ne. Ne i mbajmë informacionet tuaja me masat më të larta të sigurisë, që do të thotë se shumica e informacionit tuaj është i koduar. Ne kemi të njëjtin kujdes me porosinë tuaj dhe kujdesemi për çdo gjë, nga paketimi i artikujve tuaj të preferuar deri te një kuti transporti me cilësi të lartë deri te komunikimi optimal i të gjitha hapave. Dhe nëse diçka nuk ju tërheq vërtet, ne ju ofrojmë vullnetarisht një të drejtë kthimi 10-ditore.Bishtat e thonjve janë një pjesë e rëndësishme e dizajnit të thonjve dhe për këtë arsye përfaqësohen gjithashtu në dyqanet tona online të thonjve në një larmi dizenjosh. Ato përdoren për të formuar dhe maturuar thonjtë. Ashtë një lloj skedari elektrik që ju kursen shumë punë. Përveç kësaj, ju do të gjeni shumë produkte të tjera në dyqanin tonë të dizajnit të thonjve, të tilla si mjetet tona për lustrim ose nxjerrësit praktikë të pluhurit. Ju mund t'i porosisni ato me lehtësi në Dyqanin tonë të Thonjve. Thjesht zgjidhni të preferuarat tuaja për modelimin e thonjve në dyqan, vendosini në karrocat dhe dorëzojini në shtëpinë tuaj. Nga e hëna në të premte, dyqani ynë i thonjve ju ofron transport të veçantë 24 orë, në mënyrë që të mos duhet të prisni gjatë për produktet tuaja. Dyqani ynë i dizajnit të thonjve dërgon produkte falas nëse vlera e mallrave tejkalon 120 franga.


Nëse ngecni në një moment në porosinë tuaj ose keni një problem teknik, ekipi ynë miqësor i shërbimit ndaj klientit do të jetë i lumtur t'ju ndihmojë në çdo kohë. Për një bisedë personale ne jemi në dispozicionin tuaj nëpërmjet tonë Linja telefonike e shërbimit Në dispozicion nga e hëna - e premte nga ora 10:00 deri në 12:00 dhe nga ora 14:00 deri në 16:00 pasdite. Sigurisht, mund të na dërgoni email në çdo kohë nëpërmjet contact@nails-factory.ch kontakt, ku ne gjithashtu do t'ju këshillojmë ose mbështesim me të gjitha mundësitë tona. Për ta bërë më të lehtë për ju blerjen e produkteve të reja të dizajnit të thonjve, ne kemi bërë gjithashtu procesin e regjistrimit dhe porositjes sa më intuitiv dhe të qartë që të jetë e mundur, në mënyrë që të mund të blini me çmim të ulët me vetëm disa klikime dhe pak kohë. Pasi të keni bërë porosinë tuaj, ne do t'ju mbajmë të përditësuar për statusin aktual me email, në mënyrë që të dini gjithmonë se kur mund të prisni artikujt tuaj të preferuar. Mos harroni rishikimin tuaj pas blerjes në Nails-Factory. Sepse vetëm nëpërmjet komenteve tuaja aktive ne mund të përmirësojmë vazhdimisht dyqanin tonë online dhe t'u përgjigjemi kërkesave dhe sugjerimeve tuaja. Dëshironi të informoheni rregullisht për ofertat tona kryesore, promovimet ose zgjerimet e gamës së produkteve, në mënyrë që të mos humbisni përsëri një ofertë të lirë? Pastaj regjistrohu për buletinin tonë Nails-Factory.

Ne jemi një kompani tregtare e re dhe moderne me qëllim që t'jua bëjmë të lehtë blerjen e produkteve me cilësi të lartë, në modë dhe në të njëjtën kohë të lira për gjithçka që ka të bëjë me dizajnin e thonjve. Falë strukturës sonë të qartë, ne ju ofrojmë një përvojë efektive blerjeje. Ju mund të shfletoni pa detyrim dyqanin tonë të lirë në internet dhe të frymëzoheni nga tendencat më të fundit të artit të thonjve dhe shumëllojshmëria e ngjyrave në xhelat dhe llaqet tona. Ne qëndrojmë për një raport të lartë çmim-performancë me cilësi të vazhdueshme dhe procese transparente. Si pionier në shitjen me pakicë në internet për produktet e dizajnit të thonjve, ne duam t'u ofrojmë njerëzve në mbarë botën produkte me cilësi të lartë me një çmim të pakrahasueshëm dhe kështu t'i bëjmë tendencat e dizajnit të thonjve të arritshme për të gjithë. Koha e shkurtër e dorëzimit, një premtim i cilësisë së lartë dhe një nivel i lartë transparence bëjnë blerjet në internet www.nails-factory.ch të veçanta për çdo klient. Nëse blini në mënyrë të vetëdijshme për çmimin dhe nuk dëshironi të hiqni dorë nga shërbimi, shumëllojshmëria dhe cilësia, keni ardhur në vendin e duhur.

Bishtat e thonjve janë një pjesë e rëndësishme e dizajnit të thonjve dhe për këtë arsye përfaqësohen gjithashtu në dyqanet tona online të thonjve në një larmi dizenjosh. Ato përdoren për të formuar dhe maturuar thonjtë. Ashtë një lloj skedari elektrik që ju kursen shumë punë. Përveç kësaj, ju do të gjeni shumë produkte të tjera në dyqanin tonë të dizajnit të thonjve, të tilla si mjetet tona për lustrim ose nxjerrësit praktikë të pluhurit. Ju mund t'i porosisni ato me lehtësi në Dyqanin tonë të Thonjve. Thjesht zgjidhni të preferuarat tuaja për modelimin e thonjve në dyqan, vendosini në karrocat dhe dorëzojini në shtëpinë tuaj. Nga e hëna në të premte, dyqani ynë i thonjve ju ofron transport të veçantë 24 orë, në mënyrë që të mos duhet të prisni gjatë për produktet tuaja. Dyqani ynë i dizajnit të thonjve dërgon produkte falas nëse vlera e mallrave tejkalon 120 franga.


Në Nails-Factory Shop do të gjeni xhel me ngjyra, xhel për thonjtë, komplete fillestare dhe artikuj për dekorimin e thonjve.
si dhe trajnime profesionale për sallonin tuaj të thonjve dhe studion e thonjve.

Nails-Factory është partneri juaj për kozmetikë të hollë dhe me cilësi të lartë. Nuk është krejtësisht pa krenari që mund të themi se jemi ofruesi më i lirë këtu në Zvicër - sigurisht me cilësinë më të mirë.

Rritja e vazhdueshme e klientëve të rinj konfirmon përpjekjen tonë të palodhshme për t'ju ofruar produkte me cilësi të lartë me çmimin më të mirë. Shumë klientë kanë shoqëruar rritjen tonë të qëndrueshme që në fillim dhe konfirmojnë përmes porosive të tyre të rregullta se sa të kënaqur janë me produktet tona për thonjtë. Ne do të vazhdojmë të shtojmë produkte të reja si xhel me ngjyra, xhel modelimi për thonjtë, manikyrin dhe produktet e artit të thonjve në dyqanin tonë online të thonjve në mënyrë që të plotësojmë nevojat e klientëve për risi. Falë vëllimeve të mëdha të blerjeve dhe logjistikës së përsosur, ne jemi gjithmonë në gjendje t'ju ofrojmë çmimin më të mirë. Mos hezitoni më dhe bëni porosinë tuaj të parë tani në www.nails-factory.ch.

Dyqan thonjsh

Në dyqanin Nails-Factory do të gjeni një gamë të larmishme produktesh si xhel për thonjtë, xhel me ngjyra, manikyr, nail art, ngjitëse për thonjtë për të krijuar krijime perfekte për pamjen tuaj magjepsëse. Sigurisht, mund të blini gjithashtu një set fillestar, një llambë UV ose majë dhe skedarë thonjve në shumë variacione, si dhe çdo aksesor që mund të imagjinohet. Thjesht gjithçka që kërkon një modelim perfekt i thonjve. Marka Nails-Factory qëndron për një standard cilësie jashtëzakonisht të lartë me një raport të bujshëm çmim / performancë. Pavarësisht se si dëshironi të modeloni thonjtë tuaj, do të gjeni një gamë të gjerë në dyqanin tonë online www.nails-factory.ch.

Duart dhe thonjtë e bukur, të rregulluar janë thelbësore për një pamje tërheqëse për çdo femër. Me thonjtë e modeluar në mënyrë perfekte ju nënvizoni karizmën tuaj femërore si dhe personalitetin tuaj individual. Pamja e thonjve tuaj natyral reagon në mënyrë të ndjeshme dhe negative ndaj shumë ndikimeve shqetësuese mjedisore si stresi, ushqimi jo i duhur, etj. Prandaj kujdesi bazë është absolutisht i nevojshëm, produktet e nevojshme mund t'i gjeni në dyqanin tonë online të thonjve www.nails-factory.ch Edhe nëse thonjtë janë përdorur shumë, çdo grua dëshiron ende thonjtë e stiluar mirë, sepse duart e rregulluara dhe thonjtë tërheqës janë të rëndësishëm për vetëbesimin dhe mirëqenien.
Produktet nga dyqani online i thonjve www.nails-factory.ch ju garantojnë një rezultat perfekt, si dhe elegancë dhe feminitet femëror, të shoqëruar me një karizëm joshëse.

Xhel me gozhdë

Në këtë seksion në dyqanin tonë të thonjve www.nails-factory.ch do të gjeni një përzgjedhje të madhe të të gjitha llojeve të xhelit të thonjve që mund të imagjinoni për modelimin e thonjve tuaj. Këtu do të gjeni produkte të cilësisë së lartë, dritë-kuruese për teknologjinë e xhelit, të cilat kurohen nën rrezet UV.

Ne ju ofrojmë xhel vetë-zbutës UV për thonjtë, xhel primer, xhel make-up në një larmi nuancash ngjyrash për të mbuluar çngjyrosjet dhe pabarazitë, xhel rimbushjeje të thonjve dhe xhel natyral për thonjtë si dhe xhel për pedikyr. Për mbajtje maksimale dhe elasticitet ekstrem, thjesht zgjidhni xhelin tuaj me dritë UV/LED të Nails-Factory, një produkt me një sistem ngjitës tepër të fortë me të cilin mund të arrini rezultatet më të mira me klientët me thonj me probleme. Ju mund të kurseni shumë kohë me Xhelin tonë Nails-Factory 3-në-1 ose 10-në-1 i trashë ose i hollë, i cili është një thonj natyral, primer, ndërtues dhe xhel me shkëlqim në një. Për efektin glamour, zgjidhni midis efektit xhel glitter, efekt xhel-perla margaritar ose xhel me ngjyra. Një klasik i domosdoshëm për manikyr: Xheli francez i thonjve i bardhë, xheli francez ekstra i bardhë ose xhel francez më delikat i butë. Dhe e fundit, por jo më pak e rëndësishme, për të vulosur modelin: një xhel thonjsh me shkëlqim të lartë.

Me produktet tona, nëse përdoren siç duhet, përfitoni nga përpunimi i lehtë me veti të mira modelimi. Përveç kësaj, thonjtë e modeluar janë shumë elastik, të qëndrueshëm, të qëndrueshëm dhe me shkëlqim të lartë.

Kini guxim dhe sillni ngjyrë në jetën e përditshme gri dhe dekoroni thonjtë tuaj xhel me një xhel që mbulon mirë Nails-Factory Color Nails me ose pa grimca vezullimi, zgjidhni nga mbi 300 nuanca ngjyrash. Në dyqanin tonë online të thonjve www.nails-factory.ch do të gjeni patjetër ngjyrën e duhur trendi.
Llambë UV/LED

Llambat UV / LED janë të disponueshme në variacione të ndryshme. Me ose pa ventilator, kohëmatës dhe veçori të funksionimit të vazhdueshëm. Llambat shëruese digjen për disa mijëra orë. Performanca është konstante dhe gjithmonë 100%.

Set fillestar i thonjve

Në dyqanin tonë online të thonjve www.nails-factory.ch do të gjeni një përzgjedhje të madhe të seteve fillestare të thonjve.
Qoftë për profesionistët e thonjve apo ato të reja, padyshim që ka diçka për të gjithë. Vlen të përmendet veçanërisht cilësia e lartë dhe çmimet e ulëta. Falë vëllimeve të mëdha të blerjeve dhe logjistikës së ngushtë, ne jemi gjithmonë në gjendje t'ju ofrojmë çmimet më të mira.
Nagellack

Ju jeni të llastuar për zgjedhjen kur bëhet fjalë për zgjedhjen e manikyrit tuaj në modë. Gama po zgjerohet dhe përshtatet vazhdimisht. Llaket e thonjve janë bërë pa 18 kimikatet më të dëmshme. Ata kujdesen dhe hidratojnë pllakën e thonjve. Ato janë të përshtatshme edhe për fëmijët dhe absolutisht pa erë. Manikyri ynë ka mbulim të mirë, thahet shpejt dhe është veçanërisht elastik. Me një shtresë të sipërme nga Nails-Factory, thonjtë marrin mbrojtje nga ndikimet mjedisore dhe një shkëlqim të veçantë. Si përfundim dhe kujdes, ne rekomandojmë vajin tonë të kutikulës; Furnizon kutikulat tuaja me vajra të vlefshëm në mënyrë që ato të mos bëhen të brishta dhe të grisura.

Tani ju dëshirojmë shumë argëtim në blerjet në dyqanin tonë të thonjve www.nails-factory.ch

Dërgesë falas nga një blerje prej 100 CHF dhe një dhuratë falas me çdo porosi!
Ky është teksti i paracaktuar për shiritin e njoftimeve